רכיבה על סוסים בישראל

שאלות נפוצות

שאלה: האם רכיבה על סוסים מצריכה הכנה או ידע מוקדם?

תשובה: רוכב שמגיע לפעילות רכיבה חוויתית יעבור הדרכה והסבר מקיף לגבי כלל ההיבטים ברכיבה על סוסים, כולל בטיחות, שליטה על הסוסים, יציבה ועוד. אין צורך בכל ידע או ניסיון מוקדם על מנת לרכב על סוס, גם בפעם הראשונה.

 

שאלה: מה ההבדל בין רכיבה קבוצתית לרכיבה פרטית?

תשובה: ברכיבה קבוצתית, אתם מצטרפים לקבוצת רוכבים בחווה, והרכיבה מתבצעת בליווי מדריך עבור כלל הקבוצה. לעומת זאת, ברכיבה פרטית אתם מקבלים מדריך אישי, ויכולים להשפיע על המסלול, סוג הרכיבה וכו'. כמובן, לרכיבה פרטית ישנה עלות גבוהה יותר.

שאלה: האם זה נכון שרכיבה גורמת לכאבי שרירים?

תשובה: במהלך רכיבה על סוסים, אנחנו מפעילים שרירים שכמעט ואינם מופעלים בחיי היום-יום, ובנוסף טווחי התנועה של שרירים אחרים הם רחבים מבדרך כלל. לכן, בהחלט בעקבות הרכיבות הראשונות אתם עשויים לחוש כאבים מסויימים ושרירים "תפוסים". מנגד, משמעות הדבר היא שהשרירים הללו יתחזקו בהמשך וברכיבות עתידיות כבר בקושי תחושו את הכאב.

 

שאלה: האם עשוי להיות קושי בשליטה בסוס?

תשובה: בהחלט קיימים סוסים "קשים", וכאלו שלא אולפו כיאות. ואולם, הסוסים שמוצעים לרוכבים חדשים יהיו תמיד הסוסים שאולפו בקפידה והם הסוסים הקלים ביותר לשליטה. לכן – אל חשש, הסוס שתקבלו ברכיבה חוויתית יהיה הקל ביותר ל"תפעול" ולשליטה.

שאלה: תוך כמה זמן אקבל תשובה בעקבות פנייה דרך האתר?

תשובה: אנו מחזירים תשובה עם פרטים רלוונטיים בהקדם האפשרי. אם הפנייה היא במהלך שעות פעילות רגילות, אתם עשויים לקבל תשובה תוך דקות בודדות. בכל מקרה, זמני התגובה שלנו מהירים מאוד. אם אתם זקוקים לתשובה מיידית, ניתן להתקשר ישירות לטלפון השירות.

יש לכם שאלות נוספות?