רכיבה על סוסים בישראל

4 רעיונות לשדרוג טיול עם ילדים

מדי סוף שבוע, מאות אלפי ישראלים יוצאים לטייל ופוקדים פארקים, חורשות ואטרקציות שונות ברחבי הארץ. חלק גדול מהם עושה זאת עם ילדים – שגם הם אוהבים מאוד לטייל ולבלות בארץ. view full post »

רעיונות לימי גיבוש לעובדים בטבע

ימי גיבוש לעובדים

ארגון ימי גיבוש לעובדים, כחלק מהרצון לשפר את הקשר ושיתוף הפעולה בארגון, הופכים בשנים האחרונות לפופולריים יותר ויותר. view full post »

טיפים לרכיבה על סוסים

אתם בטח מתרגשים מאוד לפני הרכיבה הראשונה שלכם. אך לפני שיוצאים לרכב על סוסים מומלץ ללמוד מעט על רכיבה על סוסים. לנוחויותכם, אספתי מספר טיפים עיקריים בנושא. תזכרו שרכיבה על סוסים מתחילה הרבה לפני שעולים על הסוס.

טיולי אופניים בחו"ל

טיול אופניים

יש לנו ארץ נהדרת, אין בכך כל ספק, החסרון היחיד שלה הוא, שהיא ממוקמת… בארץ. מסלולי הרכיבה לטיולי אופניים בארצנו הקטנטונת מוכרים לכל רוכב אופניים על כל שביליהם הנידחים ביותר.

מגן גוף לרכיבה על סוסים

היעוד העיקרי של בגדי הרוכב הינו הגנה על גופו. למרות שהסס מאולף וחונך, לעיתים קורים דברים בלתי צפוים. כגון, נפילה מהסוס בזמן רכביה או קבלת מכה כאשר אנו מטפלים בו. סוס היא חיה נחמדה ושקטה, אך לעיתים…

קסדה לרכיבה על סוסים

קסדה לרכיבה על סוסים אולי לא פריט אופנה מפורסם, אך עדיין ישנם מספר סיפורים מעניינים מאחוריהם…

רכיבה על סוסים – חשיבות הרוגע

לפני שאתם מתקשרים עם הסוס ואמורים לו לאיזה כיוון ללכת, באיזה סגנון רכיבה ובאיזה קצב, אתם צריכים ללמוד לשלוט בגופכם. אתם לא תוכלו להגיד לסוס מה ואיך לעשות עד שלא תהיו…

עובדות מעניינות על סוסים

עובדות על סוסים

מספר עובדות מעניינות על סוסים: סוסים לרוב שונאים ריח של חזיר. לסוסים רגל קידמית אחת, קצרה יותר מהשניה…

סוסים פראיים – בסכנת הכחדה

סוסים פראיים

מצבם של סוסי הפרא וסוסי הבר בעולם הינו שלישי ביותר, כאשר אוכלוסיית סוסי המוסטאנג וסוסי הפרא של אוסטרליה פוחתת במהירות, ומסוסי הבר בקושי נותר שריד.

מיתוסים על סוסים

מיתוסים על סוסים

סוס הוא חיה יפה, מהירה חזקה ומדהימה אשר ליוותה את האנושות במשך מאות שנים. היא שימשה לעבודות במשק הבית, לחקלאות, ככלי תחבורה, ככלי מלחמה ועוד.