רכיבה על סוסים בישראל

חוות סוסים בירושלים

ירושלים הרים סביב לה, אך בנוסף היא גם מוקפת בחוות סוסים רבות, שמשתלבות היטב בנוף ההררי. הרי ירושלים, וגם סביבות העיר עצמה, מספקים מרחב נוח לרכיבה על סוסים.

אם אתם מעוניינים ברכיבה חוויתית על סוסים (בקבוצה או באופן פרטי) באזור ירושלים, אתם מוזמנים להיכנס לעמוד המתאים לכך באתר – רכיבה על סוסים בירושלים.

 

או פשוט צרו קשר עם החוות שלנו והזמינו רכיבה:

חוות המלך דוד 

חוות המלך דוד ממוקמת במושב "יד השמונה" (פחות מרבע שעה נסיעה באוטובוס מירושלים) ומציעה טיולי רכיבה מגיל לקבוצות (מגיל 8), רכיבה רומנטית לזוגות, רכיבה על סוס פוני, מחנות קיץ ופסח, רכיבה טיפולית וארגון אירועים פרטיים.

כלל הפעילויות בחווה מנוהלות על-ידי אנשי מקצוע ברמה גבוהה ובעלי ניסיון רב בתחומם. ביקור בחוות המלך דוד, תעניק לכם חוויה מרתקת, כיפית ובלתי נשכחת.

החווה פתוחה למבקרים מיום ראשון עד יום חמישי.

5% הנחה על טיולי רכיבה לגולשי האתר

ליצירת קשר ותיאום רכיבה:

טלפון: 057-7471681

החווה פעילה גם בשבתות וחגים

חוות המלך דוד - חוות סוסים בירושלים

חוות סוסים קליה

החווה נמצאת בקיבוץ קליה (ליד יריחו) ומציעה למבקרים טיולי סוסים חוויתיים (החל מטיולי מתחילים כולל ילדים מגיל 8 ומעלה), טיולי משפחות, טיולים לרוכבים מנוסים, טיולים של יומיים לרוכבים מנוסים בעלי סוסים (ניתן לישכור סוסים בחווה). במהלך טיולי הרכיבה של חוות קליה, תהנו מתצפיות לנוף עוצר נשימה של בקעת ים המלח אל מול הרי מואב ואדום. הטיולים מתובלים בסיפורים מרתקים על ההיסטוריה של המקום. בנוסף, החווה מציעה שיעורי רכיבה על סוסים ורכיבה טיפולית.

מחירים

שעת טיול רכיבה – 150 ש"ח

טיול רכיבה של שעתיים – 250 ש"ח

טיול רכיבה זוגית של שעתיים – 500 ש"ח

שיעור רכיבה בקבוצה (45 דקות) – 90 ש"ח

רכיבה טיפולית (חצי שעה) – 120 ש"ח

10% הנחה לגולשי האתר על כל החבילות למעט רכיבה טיפולית

ליצירת קשר ותיאום רכיבה:

טלפון: 054-4876336

החווה פעילה גם בשבתות וחגים

יש לכם שאלות נוספות?